O spoločnosti

 

 

Ponúkame Vám strešné krytiny od renomovaných talianskych spoločností, u ktorých sa stretli estetika a kvalita ich výrobkov, ako reakcia na neustále rastúce požiadavky trhu. Čoraz viac sa stretávame s podobnou požiadavkou aj u slovenských zákazníkov, preto sa im snažíme vyhovieť spostredkovaním toho najkrajšieho, čo ponúkajú južanské strešné krytiny. Farebná paleta nami ponúkaných škridiel zahŕňa viac ako 30 rôznych odtieňov, pričom všetky v sebe nosia harmóniu tak vyhľadávanej mediteránskej architektúry. Všetky krytiny spĺňajú najprísnejšie európske normatívne požiadavky, medzi ktoré patrí aj mrazuvdornosť doložená certifikátom EN 539-2. Nami ponúkané škridly sa vyrábajú v závodoch na severe Talianska a už niekoľko rokov sa úspešne predávaju nielen v Taliansku a iných stredomorských krajinách, ale aj severnejších štátoch, akými sú napr. Rakúsko a Nemecko. Samozrejmosťou je aj široká ponuka keramických aj nekeramických doplnkov. Ku každému typu krytiny dodávame keramické doplnky v rovnakom farebnom prevedení ako je farba základnej škridly.

        Industrie Cotto Possagno

 

Patrí medzi talianskych lídrov vo výrobe terakotových krytín. Kvalita ich produktov je mesačne kontrolovaná a certifikovaná nezávislými inštitútmi kontroly kvality. Hlina z Possagno je bohatá na silikáty a hliník a spájajú sa v nej stálosť farby, trvácnosť a pružnosť. Vďaka týmto vlastnostiam je pálená hlina z Possagno jedným z najlepších na svete.

 

        Sereni Coperture

 

Vyrába strešné krytiny od začiatku minulého storočia. Na základe starých remeselných tradícií používa najnovšie výrobné technológie, pričom zohľadňuje požiadavky modernej doby. Všetky tieto faktory zaručujú, že keramické krytiny od Sereni Coperture sú vysoko kvalitné a spĺňajú najvyššie medzinárodné štandardy.

 

        SanMarco

 

SanMarco spojilo najmodernejšie technológie s dodržiavaním zásad biokompatibility v celom svojom portfóliu strešných krytín. Škridly sú vyrábané zo starostlivo vybranej hliny: materiálu priateľskému k životnému prostrediu, ktorý zaisťuje vynikajúce fungovanie strechy. Strešné krytiny SanMarco podstupujú prísne kontroly kvality.

 

        BWK

 

Nemecká spoločnosť BWK Dachzubehör patrí medzi európskych lídrov vo výrobe materiálov na ochranu strešnej konštrukcie. Jej výrobný program tvoria poistné hydroizolácie, parotesné zábrany, vetracie pásy a ďalšie strešné doplnky.

 

Predajňa:

 

Talianske strechy

Hlavná ul. 208

930 25 Vrakúň

 

t      +421 918 779 572

e      info@talianskaskridla.sk

Showroom:

 

Talianske strechy

Hlavná ul. 208

(pri reštaurácii Florian)

930 25 Vrakúň

 

t      +421 918 779 572

Strešné krytiny ponúkané na tejto webstránke sú v súlade s normami UNI EN 1304 - 1024 - 538 - 539/1 - 539/2 a následných aktualizácií a sú kryté zárukou, ktorá je podriadená dodržiavaním noriem UNI 8178 - 8627 - 9308/1 - 10740 a následných aktualizácií. Lanvel, s. r. o. je oficiálnym distribútorom strešných krytín od spoločností Industrie Cotto Possagno, S. p. A., Sereni Coperture S.r.l. a SanMarco – Terreal Italia S.r.l. na Slovensku.

 

Lanvel, s. r. o., 930 25 Vrakúň, Vinohrady 655

Lanvel, s. r. o., Copyright 2022. Všetky práva vyhradené

Pri objednávke strešnej krytiny nad 150 m2 – doprava tovaru v rámci Slovenska – zadarmo!